Producenci
O firmie

 

Rati (sanskryt रति trl. rati) – hinduistyczna bogini miłości, rozkoszy i pożądania. 

Sklep internetowy rati.pl stworzony dla osób, które bardzo kochają seks. Jak wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o swoim ciele! Ile niezbadanych wrażeń czeka na Ciebie w internetowym sklepie erotycznym rati.pl. Zostaw wątpliwości i zacznij eksperymentować. Tutaj znajdziesz, od czego zacząć. A co najważniejsze - do Państwa dyspozycji najlepsze marki, anonimowość i szybka dostawa.

Rewolucja seksualna: historia otwarcia pierwszego sex shopu
Przejdźmy do historii, która zachowała choć trochę, ale wciąż informacje o tym, od czego zaczęła się rewolucja seksualna. I co zaskakujące - pierwszy Sex Shop stworzyła kobieta, gdzie sprzedawała towary tylko dla kobiet.

Wszystko zaczęło się w 1962 roku w Niemczech. Bezrobotna Beata Rothermund-Uze musiała zdobywać pieniądze sprzedając towary do domu, chodząc po domach. Każdego dnia kontaktowała się z dziesiątkami gospodyń domowych i szybko zrozumiała podstawowe potrzeby kobiet. Następnie sporządziła broszurę tekst X z instrukcją, w których dni poczęcia nie są możliwe.

Wkrótce otworzyła swój pierwszy sklep o niejednoznacznej nazwie-specjalny sklep higieny małżeństwa. I choć temat był zakazany, napływ odwiedzających przekroczył najśmielsze oczekiwania gospodyni. Beate Rothermund-Uze została założycielką branży seksualnej. A kobiety są jej pierwszymi konsumentami.

Od tego czasu temat seksu stał się otwarty i dostępny do dyskusji. Sklepy intymne pojawiły się w każdym większym mieście. A pojawienie się handlu internetowego pozwoliło ludziom szeroko korzystać z zabawek erotycznych, zachowując to w całkowitej tajemnicy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl